Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 

 

 

 

 

YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ
Her sektör için uygulanabilen Akra yazılımımız size klavye ve farenin olmadığı teknoloji dolu bir çalışma ortamı hazırlar. Tamamen dokunarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler için hazırlanmış çözümlerimiz, işlemleri daha hızlı, kolay ve anlaşılır yapmanıza olanak sağlar. En önemlisi ise; sistemin varolması için en büyük itici güç olan personelin motivasyonunu üst düzeye taşımasıdır.

Dünyada, Multi Touch ürünlerin kendini göstermeye başlaması ile beraber Multi Touch yazılım üretebilmek ciddi bir yetenek olmuştur. Tam bu noktada geçmiş birikimlerini toplayarak bir araya gelen yazılım ekibimiz size en geniş, en renkli, en pratik ve birden fazla kullanıcının aktif olarak max. 250 noktaya kadar dokunabildiği Akra’ u sunuyor. AKRA Yazılım, çözümlerinde müşteri odaklı ve sorun çözmek amaçlı olarak ihtiyaçlarınızdan ve beklentilerinizden yola çıkarak, sizin istediğiniz grafik ara yüz ve özelliklerine sahip, dokunarak kontrol edebileceğiniz yazılımlar üretir. Size özel yazılımda, istekleriniz ve beklentileriniz tamamen karşılanmış olur. Bu sayede aynı yatırımı birden fazla yapmak ve ek bedeller ödemek durumunda kalmazsınız. Çözümlerimizde başarıyı sağlayan temel faktör, müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamaktır. Bu amaçla teknik ekibimiz sizleri dikkatle dinler. Sektörde edindiği tecrübeler ve bilgi birikimlerini kullanarak titiz bir analiz dokümanı hazırlar ve sizlerin onayına sunar.

Takip eden süreçte, UML modellemesi gerçekleştirilmiş, global standartlara uygun olarak benimsenen yazılım geliştirme metodolojisi ışığında geliştirilen, çok katmanlı mimari yapısı hazırlanır. Nesneye dayalı programlama ile kaliteli ve yönetilebilirliği kolay yazılım çözümleri kullanımınıza hazır hale getirilir. Eğer bir yazılımımız var diyorsanız; bu noktada da Akra size yardımcı olur. Dokunmaya duyarlı motor yazılımımız varolan yazılımınızla entegre olarak çalışır ve daha önceden fare ve klavye yardımı ile komut ettiğiniz bütün programlarınızı parmaklarınızla hükmedebilmenize imkan sağlar.