Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 

 

 

 

 

 

 

KURUMSAL
Akra Softwaresektöre yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacı doğrultusunda genç, dinamik ve herbiri kendi alanında en az 10 yıl tecrübeli yazılım mühendisleri ve sistem analistlerinden oluşan deneyimli ekibi ile bilişim sektöründe söz sahibi olmak için kolları sıvadı.

Başta Telekomünikasyon ve Finans sektörleri olmak üzere, Tekstil, Otomotiv ve diğer Üretim sektörleri için paket veya özel çözümler sunulmaktadır.

Akra Software'ın ana hedefi, kaliteli ve orijinal çözümler üreterek sektörde kalıcı olmaktır. Bu hedefe ilkeli, bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulayarak ve savunarak, adil, dürüst ve güvenilir olarak, ürün ve hizmetlerde en yüksek kaliteyi sağlayarak ulaşmayı amaçlamaktır.


Müşteri odaklı hizmet, müşterilerle kurulan sağlam ve yakın ilişkiler yardımıyla çözümlerin başarısını arttırmak ve müşterilerle satıcı-müşteri ilişkisinden öte, çözüm odaklı stratejik işbirliği kurmayı hedeflemektedir.

Akra Software Bilişim Teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine en son teknolojileri kullanarak tasarımdan kuruluşa kadar bütün çözümler sunmak, deneyimli ve uzman kadrosu ile sektöre dinamizm kazandırarak en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmayı amaçlamaktadır